634 PERIWINKLE CIR

BAREFOOT BAY, Florida 32976 · Brevard County · Parcel 30 3810-JS-76-12

$36 230
Assessed Value
$115 220
Market Value
Annual Tax
$11 230
Taxable Value
Ownership
OwnerREED, LOWELL S
Mailing Address634 PERIWINKLE CIRCLE BAREFOOT BAY FL 32976
Property Details
Year Built1985
Living Area934 sq ft
Lot Size3 920 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$115 220
Assessed Value$36 230
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 230